مخابرات منطقه همدان

08138273777

احیای غدیر،یاد حماسه وجهاد،درمحفل غدیریان مخابرات منطقه همدان

تاریخ انتشار : 1398/05/28
بنابر گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان،طی مراسمی،ضمن گرامیداشت عید سعید غدیر خم وبرگزاری جشن ابلاغ ولایت مولای متقیان از سوی خداوندبزرگ،به مقام شامخ شهیدان و آزادگان سرافراز ادای احترام شد.

دراین مراسم که با استقبال گسترده همکاران مخابرات منطقه همدان روبرو شد،درابتداحجت الاسلام زارعی روحانی مخابرات ،درباب فلسفه غدیر و اهمیت زنده نگاهداشتن ودرحقیقت احیای غدیر ومعرفی آن بعنوان نقطه عطفی در تاریخ اسلام سخنانی ایراد فرمود.
ایشان غدیر را مرز بین ولایتمداری وتاسی وتمکین به فرمان خداوند وطغیان و سرکشی از آیات صریح سوره مائده خواندندوبرلزوم معرفی این عید وتبیین آن به همه جهانیان تاکید داشتند.
درادامه دوتن از کارمندان بازنشسته مخابرات که افتخار آزادگی داشته اند نیز به بیان خاطراتی از سالهای جهادو مبارزه واسارت خویش پرداختند.

در ادامه مراسم بعداز مولودی سرایی یکی از کارکنان در مدح حضرت علی «ع» مهندس گرزین سرپرست مخابرات منطقه همدان با بیان اینکه راز ماندگاری وشکست ناپذیری ما همین روحیه جهادی ،ظلم ستیزی و عدم سازش با دشمن است افزود:امروز هم باحرکت در خط ولایت و تمکین از رهنمودهای رهبری عظیم الشان انقلاب و تاسی از سلوک ورفتارو بصیرت ایشان ،میتوان به مانند سالهای دفاع مقدس دربرابر دشمن ایستادوپیروز شد.
همانگونه که درآن سالها گوش به فرمان امام راحل بودیم وحرف ایشان حجت بود و ولایت ایشان امتداد ولایت ائمه معصوم،امروز هم در برابر هجمه تحریم و عداوت استکبار،با بصیرت و حضور در زیر پرچم ولایتی که امروز در دست رهبر معظم انقلاب است و اطاعت عمارگونه از ایشان ،میتوان در مقابل دشمنان ایستاد.
در حقیقت این ولایت است که به مانند یک حلقه وصل تمامی افراد جامعه با هر تفکرودیدگاه را بهم متصل میکند و تبدیل به ید واحده میکند.
بعدازسخنان ایشان با پخش کلیپی یادو خاطره همکار تازه درگذشته ،شادروان مهندس جعفر کریمی زنده نگاهداشته شد.
درپایان به پاس سالهاتحمل رنج اسارت ،ازچند نفر از آزادگان سرافراز که درمخابرات نیز به خدمت پرداخته اند تجلیل شد.
همچنین به نفرات برتر مسابقات قرآنی هم هدایایی اهداشد.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی