اطلاعیه ها

تاریخ انتشار : 1399/04/14

اطلاعیه شماره 42/ ادامه طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا پایان شهریور ماه برای گروه های خاص

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مساعدت با گروهی از همکاران، طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران برای همکاران دارای بیماری زمینه ای خطرناک ( تنفسی حاد، قلبی، دیابتی، دیالیزی و سرطانی) و همچنین بانوان شاغل باردار و دارای فرزند زیر شش سال تا ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مساعدت با گروهی از همکاران، طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران برای گروهی از همکاران شاغل، شامل: همکاران دارای بیماری زمینه ای خطرناک ( تنفسی حاد، قلبی، دیابتی، دیالیزی و سرطانی) با ارایه گواهی پزشکی از پزشک متخصص عفونی یا داخلی و همکاران خاص عطف به سابقه و موافقت مدیر حوزه مربوطه و همچنین بانوان باردار، شیرده و دارای فرزند زیر شش سال تا ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

گفتنی ست، بر اساس تصمیمات ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شرکت مخابرات ایران ، طرح دورکاری در ستاد و مناطق مخابراتی سراسر کشور، برای کارکنانی که شرایط فوق را دارند و فعالیت آنها در منزل قابل انجام است، تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

——————————————–

اطلاعیه شماره ۴۱/ تمدید دورکاری و تغییر ساعت کاری در شرکت مخابرات ایران تا پایان مرداد ماه

با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا و افزایش موارد ابتلاء ، دورکاری کارکنان در شرکت مخابرات ایران با ملزم بودن ۳۰ درصد کارکنان به صورت دورکار، تا ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ تمدید و ساعت کاری از ۸ الی ۱۵ اعلام شد.

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا و افزایش موارد ابتلاء و به منظور کمک به کاهش ابتلاء و همه گیری، دورکاری کارکنان در شرکت مخابرات ایران با ملزم بودن ۳۰ درصد کارکنان به صورت دورکار، تا ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ تمدید و ساعت کاری از ابتدا تا پایان مرداد ماه از ساعت ۸ الی ۱۵ اعلام شد.

بر اساس این اعلام، از کل کارکنان, ۳۰ درصد ملزم به دورکاری و مابقی کارکنان نیز با تایید مدیر مربوطه می توانند از این طرح تا پایان مرداد ماه ۹۹ استفاده کنند. اداره روابط مخابرات منطقه همدان

  • _____________________________

اطلاعیه اختلال وقطعی در تلفن

به استحضار ساکنان خیابان طالقانی وچهار راه امیر کبیر شهر همدان می رساند، نظر به اجرای طرح توسعه، درجهت بالا بردن ظرفیت و کیفیت ارتباطی، در روز پنجشنبه مورخ 26تیر ماه جاری از ساعت 8صبح عملیات کابل برگردان در خیابان‌های فوق اجرا و خطوط تلفن به مدت 72ساعت دچار قطعی و اختلال خواهند شد. لذا از همکاری و شکیبایی شما همشهریان ارجمند سپاسگزاریم.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان.

——————————————–

اطلاعیه برگردان واختلال تلفن در شهرلالجین

به استحضار ساکنان محترم خیابان‌های مهدیه وعلی آباد، شهر لالجین می رساند، نظر به اجرای طرح توسعه، در جهت بالا بردن ظرفیت و کیفیت تماس و اینترنت، عملیات کابل برگردان درروزجمعه مورخه 27تیرماه جاری انجام و خطوط تلفن خیابان‌های فوق به مدت 72ساعت دچار اختلال وقطعی خواهدشد.
از صبرو شکیبایی و همکاری شما هم استانیهای گرامیدر هنگام اجرای این طرح سپاسگزاریم .

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

——————————————-

اطلاعیه شماره 40

اطلاعیه شماره ۴۰/ ضرورت تعطیلی نمازخانه ها در ساختمان های شرکت مخابرات ایران تا یک هفته

باتوجه با افزایش شیوع ویروس کرونا, نمازخانه ها در ساختمان های شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور تا یک هفته تعطیل است.

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران, با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و شمار مبتلایان, تمامی نمازخانه ها در ساختمان های شرکت مخابرات ایران تا یک هفته آتی تعطیل است.

بر اساس این اعلام, تعطیلی نمازخانه ها, به منظور حفظ فاصله اجتماعی و کمک به قطع زنجیره انتقال, حفظ سلامتی کارکنان و خانواده آنان می باشد که تا هفته آتی تعطیل می باشد.


اطلاعیه شماره 39

اطلاعیه شماره ۳۹/ دورکاری همکاران دارای افراد تحت تکفل مبتلا به کرونا

همکارانی که افراد تحت تکفل آنان شامل فرزند، همسر و سایر ، مبتلا به کرونا هستند، می توانند از طرح دورکاری استفاده کنند.

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع کرونا شرکت مخابرات ایران، با توجه به اهمیت حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنان و همچنین کمک به قطع زنجیره ابتلا، همکارانی که فرزند، همسر و سایر وابستکان تحت تکفلشان، مبتلا به بیماری کرونا هستند، می توانند از طرح دورکاری استفاده کنند.

ضروری ست این دسته از همکاران در زمان بازگشت به کار، گواهی سلامت از پزشک مبنی بر عدم ابتلا به بیماری کرونا به محل کار خود ارایه دهند. روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

——————————————–

اطلاعیه شماره 38

لزوم ارایه گواهی سلامت برای بازگشت به کار همکاران بهبود یافته کرونایی

طبق پروتکل های صادره از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، همکاران مبتلا به کرونا که بیماری و دوران قرنطینه خود را سپری کرده و بهبود یافته اند برای بازگشت به کار ، باید گواهی سلامت تایید شده از پزشک به اداره ارایه کنند.

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، ضمن آرزوی بهبودی بیماران کرونایی، بر اساس پروتکل های صادره از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، همکاران مبتلا به کرونا که بیماری خود را سپری کرده و بهبود یافته اند برای حضور در اداره و شروع کار خود، باید گواهی سلامت تایید شده از پزشک به اداره ارایه کنند.

بر اساس این اعلام، ضروری ست، مسوولان حوزه منابع انسانی و مدیران مربوطه، قبل از حضور همکاران بهبود یافته در محل کار خود، گواهی پزشکی آنان مبنی بر بلامانع بودن حضور در اداره ایشان را کنترل کنند.

گفتنی ست، همچنین بر اساس این اطلاعیه، ضروری ست تمامی کارکنان ضمن رعایت فاصله اجتماعی بین همکاران و ارباب رجوع، حتما از ماسک استفاده کنند. روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

——————————————–

به اطلاع کلیه مشترکان مخابرات منطقه همدان می‌رساند، باتوجه به شیوع دوباره ویروس کرونا ولزوم کاهش تردد به پایین‌ترین حد ممکن، شهروندان محترم درصورت نیاز به راهنمایی همکاران، ضمن پرهیز از مراجعه حضوری، با استفاده از تماس تلفنی، مشکل خود را با همکاران ما درمیان گذاشته و از راهنماییهای آنان بهره مند گردند.
جهت درمیان گذاشتن مشکلات در حوزه های :
118باخانم بختیاری به شماره تلفن 38255404
مشترکین تجازی2010با شماره 38253032خانم نوروزی.
در حوزه ADSLخانم مومیوند با شماره38255433
وخانم سهل البیع با شماره 38253019.

همکاران دورکار فوق الذکر آماده پاسخگویی به شهروندان محترم هستند.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی