اولین جلسه شورای مدیران مخابرات منطقه همدان درسال 99

تاریخ انتشار : 1399/01/16

اولین جلسه شورای مدیران مخابرات منطقه همدان درسال 99.

اولین جلسه شورای مدیران مخابرات منطقه همدان درسال 99برگزارشد.
درابتدای این جلسه مهندس گرزین ضمن تبریک سال نو،به شهادت سردار سلگی اشاره کردو یادو خاطره این شهیدبزرگوار راگرامیداشت.
درادامه ایشان بااشاره به شرایط موجود تاکید کردکه همکاران ضمن رعایت نکات بهداشتی،جدیت و تلاش به خرج دهند تابا سرویس دهی مناسب،مانع مراجعه حضوری شهروندان شوند.
ایشان تلاشهای مخابرات در ایام تعطیلات نوروز را ستودوگفت:سرویس دهی مناسب در این ایام کمک زیادی به بحث کاهش تردد و خروج از منازل کردوامیدوارم که این روند ادامه یابد تا نه تنهادر روزهای شیوع کرونا،بلکه در سایر ایام سال نیز،نیازی به مراجعه حضوری نباشد.
ایشان همچنین ضمن استماع گزارش کارکردهاوفعالیتهای هر قسمت ،از زبان مدیر مربوطه،خواستار تلاش و کوشش برای رسیدن به اهداف مخابرات در سال 99که همانا رضایت مشتریان است شد.ایشان همچنین تاکید کردند که آنچه باعث وثوق مردم نسبت به مخابرات میشود،ارتقاء سطح خدمات و نوآوری است که لازمه آن تلاش وکوشش همکاران است.
ایشان ضمن اشاره مجددبر امر رعایت بهداشت واقدامات پیشگیرانه بر لزوم پیگیری و انجام اقدامات توسعه ای تاکید داشتند.
ایشان بااعلام ابن مطلب که سال99برای مخابرات سال توسعه است از یک سو وافزایش 30درصدی پهنای باندورودی استان از سوی دیگرگفت:تمام تلاش ما باید معطوف به واگذاری سرویسهای پرسرعت مانندVDSL…FTTH باشدتاموجب رضایت مشتریان شود.
همچنین بر لزوم حضور کارکنان به میزان یک سوم برابر صورتجلسه ابلاغی استانداری تاکید شد که این مساله با برنامه ریزی و هدایت مدیر هر قسمت انجام خواهد شد
درادامه پیرامون چالشهاوموانع فرارو بحث و تبادل نظرشد.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی