برگزاری جلسه ویدیوکنفرانسی مهندس صدری در خصوص بررسی روند واگذاری VDSL در شهر قم

تاریخ انتشار : 1399/02/30

جلسه ویدیوکنفرانسی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با مخابرات منطقه قم با موضوع بررسی وضعیت و روند واگذاری VDSL در آن استان، امشب برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، جلسه ای به صورت ویدیوکنفرانسی در خصوص وضعیت و روند واگذاری VDSL در منطقه قم ، با حضور مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل، معاونان و مدیران کل ستادی مخابرات ایران و منطقه قم، امشب، دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار شد.

بر اساس این خبر، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این جلسه، به بررسی وضعیت شبکه وراهکارههای تسهیل درایجاد امکانات و ارائه سرویس VDSL به متقاضیان در استان قم پرداخت و روند واگذاری آن را بررسی و مورد ارزیابی قرار داد.

مهندس سید مجید صدری ، تلاش در جهت پاسخگویی حداکثری به نیازهای ارتباطی مشتریان را امری ضروری دانست و افزود: امروزه با رشدی که در بخش فناوری اطلاعات شده است، نیاز مردم در حوزه ارتباطات به ویژه دیتا نیز افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تاکید بر پیاده سازی فناوری های نوین در بخش ارتباطات خاطرنشان کرد: این شرکت با شبکه بزرگی که در اختیار دارد توان بالایی در افزایش حداکثری سهم بازار و ارایه سرویس های مبتنی بر دیتا به مشتریان دارد.

مهندس سید مجید صدری در ادامه به بررسی روند واگذاری سرویس VDSL در استان قم پرداخت و بر واگذاری آن بر اساس برنامه و تعهدی که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر شرکت مخابرات ایران ایجاد شده است تاکید کرد.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی