دیدارمدیران مخابرات منطقه همدان با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه همدان.

تاریخ انتشار : 1399/02/30

دیدارمدیران مخابرات منطقه همدان با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه همدان.

به مناسبت روزجهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، مدیر#مخابرات منطقه همدان و جمعی از همکاران و رؤسای ادارات تابعه، با امام جمعه همدان دیدار کردند.
دراین دیدار، آیت الله شعبانی، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین گفت:من روز ارتباطات راتبریک عرض میکنم گرچه برای شما کارکنان خدوم مخابرات، هرروز روز ارتباطات است چرا که اصولا شغل شما تعطیلی ندارد.
ایشان ضمن اشاره به مسأله شیوع بیماری کرونا و بالا رفتن استفاده از تلفن و اینترنت افزودند:درایام شیوع ویروس کرونا وبه ویژه در ایام تعطیلات نوروز، مخابرات بخوبی از عهده وظایف خود بر آمدو این نقطه عطفی در کارنامه کارکنان آن مجموعه است.ایشان در قسمتی از سخنان خود به فضای مجازی اشاره کرد و گفت:خواه ناخواه فضای مجازی دربین اقشارجامعه جایگاه خودرا باز نموده و بشدت نیاز است که با ایجاد زیرساخت‌ها اطلاع رسانی به موقع و به اندازه کافی، زمینه استفاده صحیح ازاین امکانات را فراهم نموده واز فضای مجازی به نحو درست استفاده کرد.
ایشان فضای مجازی را بستری خواندند که اگر به درستی از آن استفاده نشود، ممکن است باعث گمراهی افراد و تباهی جامعه شود اما اگر بتوان با ایجاد فصای مطلوب و مضامین و محتوای سالم آن را مدیریت نمود به رشدو اعتلای فرهنگی جامعه کمک زیادی خواهد شد واین مهم تلاش و کوشش مخابرات را می طلبد. ایشان همچنین با اشاره به استعداد جوانان ایرانی افزودند:جادارد که با بها دادن به جوانان مستعد، زمینه بروز این استعدادها در جهت ساخت وعرضه پیام رسان داخلی فراهم شود، چرا که پیام رسان های بیگانه سعی در جهت دادن به افکار جامعه به نفع کشورهای متبوع خود دارند.
درادامه، مهندس محمدعلی گرزین، مدیر#مخابرات منطقه همدان، طی سخنانی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم مسلمین، از بذل محبت و توجه آیت الله شعبانی به مسائل جامعه به ویژه مسائل مربوط به مخابرات، گفت:تمام تلاش مخابرات این است که درچارچوب قانون و با سرلوحه قراردادن منویات رهبری معظم انقلاب درراه تعالی کشور کوشش کند به تحقق آرمان‌های اسلام و انقلاب کمک نمایند.
ایشان با اشاره به پیشرفت‌های بی سابقه حوزه مخابرات و اینترنت ودیتا درسالهای بعداز انقلاب، تلاش جهادی و بسیجی وار را علت اصلی این کیشرفت تحسین برانگیز خواند گفت:درایام شیوع کرونا، با تلاش و سعی وهمت کارکنان و نیروهای متخصص توانستیم به خوبی ازعهده پشتیبانی مشترکین در جای جای استان بر آییم وخدمت رسانی کنیم.
ایشان در گوشه ای از سخنانشان افزودند:فصای مجازی نیاز به مدیریت و تولید محتوا دارد مدیریت این فضا نیاز به همکاری و همیاری تمامی دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی دارد.
ایشان ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت‌هاو فعالیت‌های مثبت #مخابرات منطقه همدان، به گسترش چشمگیر شبکه فیبرنوری اشاره کرد وگفت:درتلاشیم تا در کوتاهترین زمان ممکن، تمامی نقاط شهری و روستایی استان همدان را به این شبکه متصل کرده وسرعت اینترنت را بالاتر ببریم.
ایشان همچنین با اشاره به شعاریال 99 اتحادیه جهانی ارتباطات مبنی بر، زیرساخت‌های ارتباطی درخدمت توسعه پایدار، گفت:به امید خداو با اتکا به تجربه و انگیزه وتخصص نیروهای بومی تلاش خواهیم کرد تا به صورت شایسته در خدمت توسعه پایدار کشورباشیم.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی