مخابرات شهرستان اسدآباد، پویا، جوان و درمسیر شکوفایی.

تاریخ انتشار : 1399/07/21

مخابرات شهرستان اسدآباد، پویا، جوان و درمسیر شکوفایی.

رئیس مخابرات شهرستان اسدآباد، ازتوابع استان همدان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی مخابرات منطقه همدان، وضعیت مجموعه تحت هدایت خود را این چنین توصیف کرد :
قبل از هرمطلبی برخود لازم می دانم که از تمامی همکاران پرتلاشم که با تمام وجود اینجانب را در مسئولیت جدید یاری می رسانند تقدیر و تشکر نمایم.
مخابرات شهرستان اسداباد خوشبختانه دارای پتانسیل و ظرفیت های مناسبی در زمینه نیروی انسانی با تجربه و جوان می باشد که ان شاالله با برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه دقیق می توانند موجب ارتقا جایگاه مخابرات شهرستان شوند. برخی مشکلات از قبیل فرسودگی شبکه کابل مراکز روستایی و مناطق شهری نیازمند همت و تلاش همکاران شبکه و مساعدت استان برای بهبود آن هستیم .از طرفی با شیوع ویروس کرونا و آموزش از طریق شبکه شاد متقاضی اینترنت ADSL بخصوص در روستا ها در حال افزایش است و این افزایش پورت ADSL را می طلبد. که با تلاشهای همکاران محترم حوزه دیتا و اولویت بندی این مناطق به تدریج در حال توسعه این مناطق هستیم.
شهرستان اسداباد دارای ۲ مرکز پرظرفیت شهری و ۲۵ مرکز روستایی می باشد که همگی بصورت ریموت نگهداری می شوند. تعداد تلفن های مشغول به کار در شهر حدودا ۱۵۰۰۰ شماره و تعداد تلفن های مشغول به کار در روستا ۸۰۰۰ شماره می باشد از طرفی این شهرستان دارای ۴۷ سایت BTS موبایل می باشد که ۱۱سایت در شهر و ۳۰ سایت در روستا و ۶ سایت بصورت جاده ای وجود دارند و در حدود ۸۰ درصد به 3G و 4G ارتقا یافته اند.و بقیه موارد نیز در برنامه بهینه سازی قرار دارند . یکی از مشکلات شهرستان متاسفانه بالا بودن میزان لاوصولی است که از این جهت در رتبه آخر استان قرار‌ دارد‌.با توجه به خصوصی سازی شرکت مخابرات و برای ارایه سرویسها ی بهتر به مشترکین ، مردم عزیز نسبت به پرداخت بدهی خود مخابرات را در این مسیر یاری رسانند.در پایان به همه همشهریان عزیز توصیه می شود که با توجه به شرایط کرونایی و برای صرفه جویی در وقت و هزینه از سرویسهای غیر حضوری شرکت مخابرات برای هرگونه خدمتی استفاده کنند .

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی