مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان از توزیع سیم کارت اعتباری انارستان به صورت رایگان بین دانش آموزان همدان خبر داد.

تاریخ انتشار : 1399/06/24

مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان از توزیع سیم کارت اعتباری انارستان به صورت رایگان بین دانش آموزان همدان خبر داد.

فریدون حسن پور در گفت و گو با خبرنگار فارس در همدان از آغاز توزیع سیم کارت اعتباری انارستان به صورت رایگان بین دانش آموزان استان همدان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و لزوم استفاده از بستر دیتا برای آموزش دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید و نیز دغدغه خانواده‌ها در استفاده از فضای مجازی توسط فرزندان خود، سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان ویژه دانش‌آموزان توزیع می‌شود.
وی بیان کرد: این سیم کارت با ویژگی‌های خاص طراحی شده و به صورت رایگان در اختیار کودکان و نوجوانان بین سنین ۶ تا ۱۸ ساله قرار می گیرد.
مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان از نحوه دریافت و فعال کردن این سیم کارت سخن گفت و افزود: با ارسال عدد ۲۲۰ از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۶۸۶۰ و دریافت کد فعال سازی می توان برای دریافت این سیم کارت ثبت‌نام کرد و پس از آن یکی از والدین با در دست داشتن کارت ملی هوشمند خود و شناسنامه جدید فرزندشان و به همراه داشتن کد فعال سازی می توانند نسبت به دریافت سیم کارت انارستان فرزند خود اقدام  کنند.

وی خاطرنشان کرد: سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان  در دفاتر پیشخوان دولت، مراکز فروش و نمایندگی های همراه اول در سطح استان، برای دانش‌آموزان به صورت کاملا رایگان، فعال سازی و توزیع می‌شود.

حسن پور با بیان اینکه این سیم کارت متناسب با نیاز کودکان و نوجوانان دانش‌آموزان به اینترنت پاک از سوی شرکت مخابرات و همراه اول تهیه شده است افزود: سیم کارت انارستان با امکان فراهم شدن استفاده دانش‌آموزان از فضای اینترنت سالم، امن و پرسرعت با بسته‌های متنوع و متناسب با نیاز دانش‌آموزان طراحی شده است.
وی با اشاره به ارائه ۲۴ گیگ اینترنت به مدت ۶ ماه و هرماه ۴ گیگ به دانش‌آموزان در این طرح گفت: یکی از مهم ترین ویژگی سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان نسبت به دیگر سیم کارت‌ها داشتن اینترنت دوست دار و با محتوای اختصاصی برای کودکان و نوجوانان است.
مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان‌ با اشاره به هدیه رایگان سیم کارت و اینترنت به دانش‌آموزان در قالب طرح خوش آمدگویی است که با عنوان 24 گیگابایت اینترنت هدیه برای یک خوش آمدگویی طولانی ارایه می‌شود افزود: افراد می‌توانند با فعال‌سازی سیم‌کارت‌های اعتباری انارستان، علاوه بر بسته خوش‌آمد فعلی 100 دقیقه مکالمه درون شبکه، 100 عدد پیامک و 3 گیگابایت اینترنت پر سرعت نسل 4.5، به مدت 6 ماه، هر ماه 4 گیگابایت اینترنت هدیه بگیرید.
وی بیان اینکه افراد عادی نیز می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند اما سیم کارت آنها متفاوت است تاکید کرد: افراد عادی باید هزینه سیم کارت را پرداخت کنند همچنین اینترنت سیم کارت دانش آموزان پاک است و تنها برای شبکه‌های داخلی در نظرگرفته شده است.
انتهای پیام/۸۹۰۲۶/

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی