مخابرات منطقه همدان

08138273777

مهندس گرزین مدیر مخابرات منطقه همدان گفت طرح حذف قبض گامی اساسی در راستای دولت الکترونیک ،کاهش هزینه ها،حفظ محیط زیست بوده که سالهاست دغدغه دولت ومسئولین است

تاریخ انتشار : 1398/07/16

مهندس گرزین مدیر مخابرات منطقه همدان گفت طرح حذف قبض گامی اساسی در راستای دولت الکترونیک ،کاهش هزینه ها،حفظ محیط زیست بوده که سالهاست دغدغه دولت ومسئولین است.
شرکت مخابرات ایران ومخابرات منطقه همدان ماههاقبل از اجرایی شدن این طرح اقدام به اطلاع رسانی کرده واز هر طریق ممکن مانند ارسال پیامک،درج در پشت
قبض،رسانه های دیداری وشنیداری،مطبوعات وتمامی خبرگزاریهاشهروندان محترم رااز عزم مخابرات برای اجرایی شدن این طرح باخبر نموده است.طرح مذکور از اول مهرماه یعنی حدود2هفته است که به اجرا درامده و.مشترکینی که با قطع کامل یا یکطرفه تلفن خودمواجه شده اند ،مشترکینی هستندکه بدهی آنها بالغ بردوماه شده است.
ما سه روش ساده برای دریافت هزینه کارکرد تلفن ثابت به مشترکین معرفی کردیم.
_سامانه 2000«باتلفن ثابت» _سامانه #2020*«با تلفن همراه »
_وب سایت www.tci.ir
که به محض پرداخت حتی درصورت قطع تلفن خط مشترکین حداکثر نیم ساعت بعد وصل خواهدشد.
ونیازی به مراجعه مشترکین به دفاتر وامورمشترکینها نیست..
مشترکینی که ازسایردرگاههای غیرحضوری مبلغ را پرداخت کنند بدلیل اینکه با تاخیر یک روزه بانک مربوطه در حساب مخابرات قرارمی گیرد لذایکروزبایدصبرکنند تاتلفن آنها وصل گردد.
اگرمشترکین عزیزبه هردلیلی به دفاترپیشخوان مراجعه کنند هزینه های که از آنها اخذ میشود مربوط به تعرفه خدمات خود دفاتر است وبه مخابرات ارتباطی ندارد.
پیشنهاد ما به مشترکین عزیزاین است که حتما ازسه روش فوق الذکر کارکرد تلفن خودرا پرداخت کنند که اگرقطع باشه سریعا وصل گردد.ونیازبه مراجعه فیزیکی به دفاتروپرداخت هزینه اضافی نشوند.

گرزین در ادامه با اظهار گله مندی از نهادها،ادارات ومردم عزیز استان گفت مخابرات منطقه همدان درحال حاضر مبلغی بالغ بر15میلیارد تومان از مشترکین محترم اعم از مشترکین حقیقی وحقوقی طلبکار است که متاسفانه در روند ایجاد زیر ساخت وتوسعه موجب اختلال شده است.
.بلاشک اجرای هر طرحی که برای اولین بار انجام بگیردخالی از چالش نبوده وطرح حذف قبض نیز تا زمانیکه مشترکین محترم با روشهای پرداخت کارکردتلفن خود آشنا شوند زمان می برد
بنابراین کارشناسان وکارکنان خدوم ما در مجموعه مخابرات استان باتمام توان در رفع نواقص کوشاخواهند بود

محمدعلی گرزین با اشاره به مطالبه 15 میلیاردی مخابرات منطقه همدان از مشترکین، اظهار کرد: از 600 هزار شماره تلفن بدهکار استان همدان به مخابرات 70 هزار شماره تلفن در دو مرحله قطع شده است.

وی با بیان اینکه مشترکینی که تلفنشان قطع شده است در دو دوره گذشته بدهکاری داشتند، تصریح کرد: به تک تک مشترکین بدهکار در دو مرحله پیامک داده شده و حتی تماس تلفنی نیز گرفته شده سپس اقدام به قطعی شده است.

وی درباره پرداخت قبض تلفن ادارات  نیز عنوان کرد: در ادارات نیز به تلفن های موبایلی که در مخابرات ثبت شده، پیامک اخطار داده شده بود و سپس تلفن ادارات قطع شده است.

مهندس گرزین با اشاره به اینکه حذف قبوض کاغذی به تازگی آغاز شده است، اعلام کرد: طرح حذف قبوض کاغذی در ابتدای کار است و تنها مربوط به مخابرات نیست بنابراین همه باید کمک کنند تا در بین مردم جا بیفتد.

وی بیان کرد: حذف قبوض کاغذی باعث کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ می‌شود اما اینکه مردم نسبت به پیامک‌های شرکت مخابرات توجهی نکرده‌اند به علت بی اعتمادی به مسائل الکترونیکی است
لذا ازکلیه رسانه های استان خواهشمند است جهت تنویر افکار عمومی ورفع شبهات احتمالی در این امر ملی مخابرات رایاری فرمایند

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان.

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی