گزارش از وضعیت سیستمهای مخابراتی منطقه همدان از زبان مهندس شکری مدیر این بخش..

تاریخ انتشار : 1399/06/23

گزارش از وضعیت سیستمهای مخابراتی منطقه همدان از زبان مهندس شکری مدیر این بخش..
تمام تلاشمان را کرده ایم تا کسی مشکل اینترنت نداشته باشد.
مدیرسیستم‌های مخابراتی، مخابرات منطقه همدان، از گسترش زیرساختهاخبر داد.
بنا بر گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان، مدیر سیستم های مخابراتی منطقه همدان، گفت:تمام هم و غم مخابرات منطقه همدان اینست که در این وانفسای شرایط کرونایی، هیچ کسی از داشتن تلفن و دیتا محروم. نباشد.
وی عمده ترین مشکلات در حوزه کاری خود را، فرسوده بودن سوئیچ های مشغول به کار دربعضی مراکز روستایی و شهری، نبودن نسل جدید سوییچ، سرقت و تخریب کابل‌های ارتباطی در بعضی مراکزروستایی، عدم همکاری در بعضی مناطق جهت خاکی کردن کابل‌ها توصیف کردو گفت:با وجود این چالش‌ها، می توانم بگویم که در ارائه خدمات بخصوص در روستاها سربلند بوده ایم.
وی یکی از مهمترین برنامه های تحت مدیریت خودرا نوسازی و جایگزینی سوئیچ های قدیمی و توسعه وگسترش شبکه فیبر استان جهت استفاده دیتا و تلفن همراه بیان کرد و گفت:با ارتباطات سیار هم همکاری بسیار خوبی داریم تا ضمن ارائه دیتابه تلفن‌های خانگی، تلفن‌های همراه هم در مناطق مختلف استان از اینترنت با پهنای باند بالا برخوردار شوند.
وی در گوشه ای از درد و دلهای خود گفت:از مردم نیز استدعا داریم که با مخابرات همکاری نموده و در اجرای طرح ها به ویژه در مناطق روستایی عصای دست ما باشند.
وی اشاره جالبی به یکی از چالش‌های مخابرات که با وجود اینکه معارض داشت گفت:در یکی از روستاها، شخصی هر روز اسرار به افزایش پهنای باند داشت اما همین فرد اجازه رد شدن فیبر از کنار زمین زراعی خود را نمی داد…
وی چشم انداز آینده مخابرات منطقه همدان را امیدوار کننده خواندو افزود:مخابرات مال مردم است وتمام تلاشمان را در راستای کسب رضایت مردم خواهیم کرد.

روابط عمومی مخابرات منطقه همدان

سایر خدمات

مزایده و مناقصه
نظام پیشنهادات
شهرستان های توابع
اطلاعات 118
رسیدگی به شکایات
نظرسنجی