پیام نوروزی مدیر منطقه همدان  تاریخ: 29/12/1395
یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال بهار بهانه ای برای زدودن غبارها و جلا بخشیدن و زنگار روبی از دلها ،فصلی برای همدلیها ،دیدارها وتحکیم پیوندها تا با انرژی مضاعف در عرصه های مختلف زندگی با عزمی راسخ بسوی اهداف و آمال و برنامه های از پیش تعیین شده گام برداشت.


در آستانه نوروز باستانی یک سال دیگر در کنار هم بودن را به تجربه آموختیم و همراه ، همدل و هم فکر افتخارات بی نظیری را با استعانت از منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل در صفحات زرین عملکرد مخابرات رقم بزنیم. 
ارتقاء سه رتبه در تعالی سازمانی در سطح کشور #4کسب رتبه برتر در ارتباطات برون سازمانی در بین روابط عمومی های کشور #4کسب رتبه اول در وصول مطالبات همراه در بین استانهای متوسط #4 ارتقاء 202 تکنولوژی نسل سوم وچهارم  در استان #4توسعه زیر ساختهای مخابراتی ازطریق فناوری فیبر نوری #4کسب رتبه دوم کشوری در فضای مجازی #4اصلاح سیستم روشنایی و اجرای فری کولینگ #4ارتقاء پهنای باند اینترنت  مراکز#4 بهینه سازی شبکه دیتا استان #4 بهسازی تغذیه نیرو شبکه در راستای ارتقاء کیفیت  سرویس وپایداری شبکه  #4ارتقاءسیستم Billing#4نصب  راه اندازی  پروژه san storage
که با عنایت پروردگار دستیابی به این موفقیت ها موید تلاش ارزشمند مجموعه ای سخت کوش ، مسئولیت پذیر و کارآمد بوده است . مفتخرم در کسوت یک همکار ، کمال سپاسگزاری را از شما و خانواده محترمتان ابراز داشته و سجده شکر بجای آوریم که دست الطاف الهی و عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) همواره بر سر تلاشگران مخابرات منطقه همدان  بوده است.در سال جدید امیدوارم با افزایش بهره وری ، تسریع در اتمام پروژه ها ، بهره گیری بهینه و صرفه جویی از منابع و سرمایه ها، پیشتازی ، تحول آفرینی ، روز آمدی و ارتقاء دانش و مهارت ، اتخاد مناسب ترین روش های اجرایی  را به عنوان امور محوری در اجرای هرچه بهتر بودجه عملیاتی سال 96 قراردهیم .
یقین دارم که پیش شرط دستیابی به این اهداف و موفقیت در این زمینه برخورداری از منابع انسانی کار آمد و متعهد است و خوشبختانه با وجود شما همکاران عزیز و تلاشگرمی توانیم گامهای بلندی در جهت  تحقق اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل محترم شرکت مخابرات ایران و اجرای برنامه های راهبردی در راستای ره نگاشت پنج  ساله  به منصه ظهوربرسانیم.
اکنون بهار که نشان بهره مندی از زندگی و نماد بهره وری در کار و تلاش است از راه می رسد. آغاز سال جدید را به شما و خانواده گرامیتان شادباش می گویم و رویش جوانه های امید و شادی را در سرای پرمهرتان و سلامتی و سعادت را برایتان از خداوند متعال آرزومندم.
                                            با احترام  قاسم نظری پویا


9172791 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net