مهندس نظری پویا مدیرمخابرات منطقه همدان:سرعت اینترنت همدان 50درصد افزایش یافته است  تاریخ: 13/10/1395
نظری پویامدیرمخابرات منطقه همدان از افزایش سرعت اینترنت در استان خبر داد و گفت: مخابرات منطقه همدان با اضافه کردن هشت سیستم، معادل 155مگابیت بر ثانیه در مجموع 1240 مگابیت بر ثانیه به سرعت اینترنت استان اضافه شده است.


  سرعت اینترنت مخابرات استان همدان 50 درصد افزایش یافت   

مدیر مخابرات منطقه  همدان از افزایش سرعت   اینترنت در استان خبر داد و گفت: مخابرات استان همدان با اضافه کردن هشت سیستمSTM1، که هر STM1 معادل 155مگابیت بر ثانیه و در مجموع 1240مگابیت بر ثانیه است به سرعت اینترنت استان اضافه کرده  است.

وی با تأکید بر اینکه چندین ماه است مسائل کیفیت سرویس در سه زمینه قیمت، سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات استان به شدت پیگیرى می‌شود، اعلام کرد: رضایتمندی خوبی در این زمینه برای مشترکین ایجاد شده و ما در بحث کیفیت به صورت روزانه خط ‌های ADSL را بررسی می‌کنیم و تست‌ سرعت بر روى خط‌وط  انجام می‌دهیم و  هرگاه تعداد قطعی‌هاى یک مشترک غیرمعمول باشد سیستم به ما نشان می‌دهد و در قسمت فنى مراکز تلفن با انجام تست‌ خطوط  مجدد مشکل را  رفع می‌کنند  و این قضیه دراکثر مواقع بدون اطلاع مشترک انجام می‌شود.

نظری‌پویا از مشترکینی که نیازمند به دریافت سرعت‌های بالای اینترنت هستند خواست تا با مراجعه به درگاه‌های فروش اینترنت از جمله دفاتر خدمات ارتباطی و امور مشترکین مراکز مخابراتی، نسبت به تغییر سرویس و افزایش سرعت‌های ADSL خود اقدام کنند.

نظری پویا خطاب به مشترکین ویژه ای که متقاضی سرویس اینترنت با سرعت بسیار بالای هستند گفت درمخابرات استان سرویس جدیدی تحت عنوان Vdsl با سرعت پنجاه(50) مگابیت بر ثانیه ایجاد شده که متقاضیان این سرویس می توانند به مراکز مخابراتی هر شهرستان مراجعه و ثبت نام کنند

نظری پویا در مورد کاهش قیمت اینترنت مخابرات گفت : شرکت مخابرات ایران در راستای اهداف مشتری مداری کمپینی تحت عنوان جشنواره صددانه یاقوت با ترکیب سرویس ADSL و مکالمه تلفن ثابت، سرویس ها و بسته های حجمی مناسب طراحی نموده است که به مدت دو ماه از اول آذر ماه تا اول بهمن ماه سال جاری به مشترکین مخابرات ارائه می شود.  تمامی  مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور می توانند در هر یک از سه طرح ویژه این کمپین شرکت کرده و از مزایای مکالمه رایگان درون استانی به همراه اینترنت با تعرفه مناسب و به صرفه استفاده نمایند.  بسته ویژه اینترنت صد دانه یاقوت، 100 گیگابایت اینترنت به همراه یکصد ساعت مکالمه درون استانی به مبلغ یکصد هزار تومان را شامل می شود.  همچنین 25 گیگابایت اینترنت به همراه 25 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 40 هزار تومان و 50 گیگابایت به همراه 50 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 70 هزار تومان از دیگر  بسته های ترافیکی ویژه یاقوت این جشنواره است که  به صورت یک ساله به مشترکین واگذار می شود.

 نظری پویا با اشاره به اینکه جشنواره صددانه یاقوت دارای سرویسهای اینترنت مناسبی برای عموم مردم خوب  استان است گفت هم استانیهای عزیز می توانند با ماهیانه 2100 تومان صاحب اینترنت شوند وبرای ثبت نام کافیست به سایت adsl.tch.ir  مراجعه ویا با 2020 در سراسر استان تماس بگیرند.  

نظری‌پویا در خصوص پشتیبانی رایگان از مشترکین مخابرات گفت:

 بعد از ثبت‌نام مشترکین، اطلاعات لازم از طریق SMS به شماره تلفن همراه آنها ارسال می‌شود و مشترک در این زمان می‌تواند با قراردادن مودم پیکربندی شده(config) بر روی خط تلفن خود، از سرویس اینترنت استفاده کند.مدیر مخابرات منطقه همدان افزود: در صورت نیاز مشترک به پشتیبانی به منظور پیکربندی کردن مودم و تحویل سرویس ADSL، مشترک با 2020 تماس گرفته و درخواست حضورکارشناس می‌کند تا کارشناس در محل حاضر شده و به صورت رایگان سرویس ADSL را به مشترک تحویل دهد.

 نظری‌پویا در ادامه گفت :مخابرات و کلیه شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت در کشور و استان، زیرنظر سازمان تنظیم مقررات هستند و آنها مرتب بر این شرکت‌ها نظارت ورصد میگردند .

مدیر منطقه همدان در خصوص افزایش ایمنی وای‌فای و توجه به عوامل اتمام‌کننده سریع بسته اینترنت اظهارداشت : در صورت استفاده از بازی‌های آنلاین حتی المقدور به صورت زمان‌بندی شده آنرا انجام دهند، گزینه آپدیت خودکار نرم‌افزارها را غیرفعال کنید، دانلود اتوماتیک اپ‌ها و مدیاهای شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنید و کش(Cash) اپلیکیشن تلگرام را هر چند مدت یک‌بار پاک کنید. قاسم نظری پویا نصب نرم‌افزارهای فیلترشکن و آنتی‌ویروس بر روی سیستم کامپیوتر و گوشی یا تبلت را موجب افزایش حجم مصرفی اینترنت دانست و افزود: ایمن نبودن مودم نیز باعث مصرف زیاد و اتمام حجم اینترنت می‌شود. وی در ادامه از مشترکین خواست تا برای پیکربندی، تنظیم و ایمن‌سازی مودم‌های خود به سایت مخابرات منطقه همدان به نشانی www.tch.ir در بخش اطلاعیه‌ها مراجعه کنند.

نظری پویا در پایان اعلام کرد : بنابر سیاستهای کلی شرکت مخابرات ایران در تداوم  توسعه مسئولیتهای اجتماعی مخابرات و حفظ محیط زیست  قرار است تا  پایان سال جاری چاپ قبض تلفن ثابت حذف ومشترکین محترم تلفن ثابت در استان قبض خود را غیر حضوری و الکترونیکی پرداخت کنند ساده ترین روش پرداخت غیرحضوری استفاده از شماره تلفن گویای رایگان 2000 مخابرات می باشد که علاوه بر پرداخت قبض تلفن ثابت وهمراه کلیه قبوض آب ، برق ، گاز و عوارض شهرداری را نیز پرداخت می کند    


9002927 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net