مراسم تکریم و معارفه فرماندهی بسیج مخابرات منطقه همدان انجام شد  تاریخ: 8/3/1397
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان در این مراسم که با حضور سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان ، مهندس نظری پویا مدیر مخابرات منطقه همدان ، معاونین ، مدیران ، روسای ادارات ستادی برگزار شد.


 

 

مراسم تکریم و معارفه فرماندهی بسیج مخابرات منطقه همدان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان در این مراسم که با حضور سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان ، مهندس نظری پویا مدیر مخابرات منطقه همدان ، معاونین ، مدیران ، روسای ادارات ستادی برگزار شد.

از آقای مهندس اله یار جعفری مسئول سابق بسیج مخابرات تقدیر شد و بنابر تدبیر مدیر مخابرات منطقه و انتخاب بسیج ادارات استان آقای صحت احمدوند بعنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید موسوی مخابرات منطقه همدان منصوب و معرفی شد.

آقای احمدوند که متولد 1350 در شهرستان نهاوند است از ابتدای سال 1365 وارد عرصه جنگ و جبهه شده و بیش از 32 سال است که همچنان فعالیت و ارتباط خود را با بسیج حفظ نموده است.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم مدیر مخابرات منطقه همدان ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضار با اشاره به فرهنگ ناب بسیجی اظهار داشت بسیج و فرهنگ بسیجی همواره منشاء خیر و برکت برای سازمان بوده و با استعانت از فرهنگ بسیجی و با اتکاء به ارزشهای دینی در مجموعه مخابرات توانستیم گامهای بسیار بلندی در رشد و توسعه شاخصهای مخابراتی برداریم. در ادامه مهندس نظری پویا از زحمات جناب آقای مهندس جعفری مسئول سابق بسیج قدردانی و برای آقای احمدوند مسئول جدید بسیج مخابرات منطقه همدان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مراسم سرهنگ امیری مسئول بسیج ادارات استان با اشاره به موضوع پر اهمیت برجام به حفظ وحدت و همدلی هر چه بیشتر نیروهای بسیجی تأکید کرد و گفت در این برهه از زمان مسئولیت فرماندهان بسیج سنگین تر و حساس تر از گذشته است.

امیدواریم که آقای احمدوند نیز در راستای سیاستهای جدید بسیج ادارات در جذب حداکثری ، سازماندهی ، تولید محتواهای غنی و ترویج فرهنگ بسیجی و همچنین ارتقاء جلسات حلقه صالحین به 80 جلسه تلاش مضاعف نمایندانشاالله

 

سرهنگ امیری درپایان اظهار داشت امیدواریم هر 1400 نفر از اعضاء پرسنل مخابرات این منطقه عضو بسیج شده و بعنوان اولین پایگاه بسیجی که همه عضاء، سازمان خود را جذب نموده باشد در کشور مطرح شود.

 

 


9394309 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net