مدیر مخابرات منطقه همدان با حضور در دوازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ از ارائه سرویس جدیدی در مخابرات تحت عنوان تانوما  تاریخ: 1/8/1396
مدیر مخابرات منطقه همدان با حضور در دوازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ از ارائه سرویس جدیدی در مخابرات تحت عنوان تانوما "برند تجاری فیبر نوری "به منازل مشترکین خبر داد . به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان مهندس نظری پویا گفت : تانوما "تار نوری مخابرات ایران" به معنی «فیبر نوری تا ساختمان یا خانه» است. که این سرویس به فناوری جدیدی اطلاق می‌شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری استفاده می گردد و امکان ارائه سرویس‌های متنوعی از جمله تلفن، اینترنت، سرویسهای چند رسانه ای و دیگر سرویس‌های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.


مدیر مخابرات منطقه همدان با حضور در دوازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ  از ارائه سرویس جدیدی در مخابرات تحت عنوان تانوما "برند تجاری فیبر نوری "به منازل مشترکین خبر داد .
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه همدان مهندس نظری پویا  گفت : تانوما "تار نوری مخابرات ایران" به معنی «فیبر نوری تا ساختمان یا خانه» است. که این سرویس به فناوری  جدیدی اطلاق می‌شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری  استفاده می گردد  و امکان ارائه  سرویس‌های متنوعی  از جمله تلفن، اینترنت، سرویسهای چند رسانه ای   و دیگر سرویس‌های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.
مدیر مخابرات منطقه همدان گفت اگر محدوه مشترکین محترم  ADSL  تحت پوشش فیبر مخابرات باشد، می‌توانند سرویسهای تلفن واینترنت خودرا بر بستر  فیبرجایگزین کنند. بنابراین مشتریانی که در حال حاضر دارای سرویس ADSL هستند می‌توانند شماره تلفن خود را در پورتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.Tci.ir    وارد نمایند  و  آنها راهنمایی  می‌شوند که آیا تحت پوشش هستند یا خیر. در این صورت اگر کاربران با مراجعه به پورتال مشاهده کنند که منطقه آنها تحت پوشش فیبر نوری قرار ندارد، می‌توانند در پورتال به صورت رایگان درخواست دهند و یا به مراکز امور مشترکین مخابراتی  پاستور و بعثت شهر همدان  مراجعه نمایند  تا برای ایجاد امکانات و ارائه سرویس تانوما در حداقل زمان ممکن مورد بررسی واقدام  واقع شود. وی همچنین اظهار داشت طراحی فیبر بر اساس نیاز کاربران خواهد بود
سرعت اینترنت دراین بستر حداقل 50 مگابیت بر ثانیه می باشد


9459659 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net