شماره تلفن گویای سامانه اعلام تعطیلی مدارس آموزش و پرورش از 3135 به 38888 تغییر یافت  تاریخ: 29/9/1396
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه همدان خبر داد شماره تلفن گویای سامانه اعلام تعطیلی مدارس آموزش و پرورش از 3135 به 38888 تغییر یافت حسن پورگفت شرکت مخابرات ایران ، منطقه همدان در راستای مسؤولیت های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی سرویسهای صوتی بر بستر تلفن ثابت ( با عنوان سامانه های گویای یار آشنا ) نموده است تا با ارائه محتواهای پاک در موضوعات مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، تاریخی ، ادبی ، پزشکی ، سرگرمی و آموزشی در رده های کودک ، نوجوان ، جوان ، میان سال ، بزرگسال و سالمند ، گام مؤثری را در راستای حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی و تداوم آداب و رسوم های اصیل بردارد .


رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه همدان خبر داد
 شماره تلفن گویای سامانه اعلام تعطیلی مدارس آموزش و پرورش از 3135 به 38888 تغییر یافت
حسن پورگفت شرکت مخابرات ایران ، منطقه همدان در راستای مسؤولیت های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی سرویسهای صوتی بر بستر تلفن ثابت ( با عنوان سامانه های گویای یار آشنا ) نموده است تا با ارائه محتواهای پاک  در موضوعات مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، تاریخی ، ادبی ، پزشکی ، سرگرمی و آموزشی در رده های کودک ، نوجوان ، جوان ، میان سال ، بزرگسال و سالمند ، گام مؤثری را در راستای حفظ  فرهنگ ایرانی اسلامی و تداوم آداب و رسوم های اصیل بردارد .                                       .                                 
فرآوانی و تنوع  این سرویسها به گونه ای است که تمام افراد یک خانواده بسته به سلیقه خود می توانند از آن استفاده نمایند. 
مشترکین تلفن ثابت می توانند با تماس با هر یک  از سامانه های گویا ،  هزینه هر بار تماس را که از طریق سیستم اعلام می گردد  از طریق قبض تلفن خود پرداخت نمایند .
این شرکت در راستای مشتری مداری و کاهش هزینه های مشترکین و همچنین جلب رضایت آنان ،می تواندبا رضایت خود مشترکین کلیه تلفن های ثابت استان را عضو این سرویس ها  نموده  و امکان استفاده  نامحدود از سرویسهای صوتی  را  با دریافت مبلغ  ۱۱۰۰ تومان در هر ماه برای مشترکین خود فرآهم نماید.
برای این منظور به زودی مخابرات منطقه همدان با کلیه مشترکین خود از طریق سیستم گویا و با شماره ۳۸۸۰۰ تماس گرفته تا شرایط عضویت را برای آنها تسهیل نماید .
مشترکین تلفن ثابت در هر زمان جهت کسب اطلاعات بیشتر ،  آشنایی با سرویس های گویای یار آشنا و شرایط مربوط به آن ، همچنین استعلام ، ایجاد و یا حذف عضویت ، پیشنهادات و انتقادات و درخواست ایجاد سامانه های جدید ، می توانند از طریق شماره رایگان ۳۸۸۰۰  تماس حاصل نمایند .
شماره تلفنهای سامانه گویا فقط برای مشترکین خانگی و شرکت های خصوصی در دسترس خواهد بود و نهادها و ارگانهای دولتی نمی توانند به این  شماره ها دسترسی داشته باشند .
حسن پور در پایان گفت افراد حقیقی و حقوقی صاحب محتوا در استان نیز می توانند جهت بهره برداری از خدمات سرویس های ارزش افزوده گویا ، با ما از طریق ایمیل prh@tci.ir              مکاتبه نمایند تا شرایط ارایه محتواهای ایشان نیز مورد بررسی
قرار گرفته و در صورت تأیید بر روی سامانه قرار گیرد.
 
 


9394288 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net