همایش روابط عمومی های استان با موضوع روابط عمومی و رویداد همدان 2018 برگزار می شود  تاریخ: 14/12/1396
همایش روابط عمومی های استان با موضوع روابط عمومی و رویداد همدان 2018 برگزار می شود دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها از برگزاری همایش روابط عمومی های استان با موضوع روابط عمومی و رویداد همدان 2018 خبر داد


همایش روابط عمومی های استان با موضوع روابط عمومی و رویداد همدان 2018 برگزار می شود
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها از برگزاری همایش روابط عمومی های استان با موضوع روابط عمومی و رویداد همدان 2018 خبر داد
اسدالله ربانی مهر در این جلسه که صبح امروز با حضور اعضا به میزبانی روابط عمومی مخابرات استان برگزار شد، گفت: با برنامه ریزی انجام شده این همایش با حضور اعضای مجمع عمومی روابط عمومی های استان و سایر مدعوین در 19 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان رویکرد این همایش را آموزشی ذکر کرد و گفت 3 استاد اطلاع رسانی و ارتباطات در این همایش ارائه مطلب خواهند داشت و حضور مقاماتی در همایش برای سخنرانی نیز پیش بینی شده است.
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات نیز در ابتدای  جلسه گفت : یکی از موضوعات مهم در باب خصوصی سازی مخابرات، سودآوری و مزایای آن برای توسعه کشور بود ، فواید انتقال مخابرات به بخش خصوصی و غیرقابل انکار بودن این امر به حدی است که در بسیاری از کشورها  یا دارای مخابرات خصوصی هستند یا در فرآیند اجرایی کردن آن هستند.
حسن پور افزود: در کشور ما نیز با ابلاغ سیاست های اصل 44 توسط مقام معظم رهبری و در راستای کوچک کردن دولت، ایجاد محیط رقابتی، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و کیفیت خدمات به مردم، شرکت مخابرات ایران به همراه 32 شرکت زیرمجموعه (شرکت های مخابرات استانی) تغییر وضعیت داده و از شکل دولتی خارج و به شکل سهامی عام تبدیل شدند. در حقیقت  در سال 1388شرکت مخابرات ایران رسما خصوصی شد
وی اظهار داشت:  شرکت مخابرات ایران با نگاهی نو به آینده و توجه ویژه به  روندهای مخابراتی در دنیا با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار  برنامه پنج ساله ای برای  توسعه و پیشروی  دیجیتالی  مخابرات  در سطح بین المللی تدوین و در حال اجرا دارد.
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات  استان همدان ادامه داد: دیدگاه مدیران شرکت مخابرات ایران و استان  نسبت به روابط عمومی در مقایسه با سالهای قبل  بسیار متفاوت بوده  و آنرا حامی تبلیغات و بازاریابی دانسته و حمایت جدی دارند
حسن پور تصریح کرد: بشر درطول تاریخ سه دوره ارتباطی  که دوره اول، عصر کشاورزی،  دوم ، عصر صنعتی  ، سوم  عصر فراصنعتی یا جامعه اطلاعاتی است  را پشت سرنهاده ودرحال ورود به دوره جدیدی بنام عصر مجازی است  و پیش‌بینی می‌شود که تا 10 سال آینده بشر در “عصر مجازی” یا در چهارمین مقطع اساسی تحول تاریخ خود که دوره چهارم نیز نامیده می‌شود، قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد:  با شروع دوره چهارم،  بشر،  جامعه جدید و عصر نوینی را آغاز خواهد کرد که اکثر امور در آن جامعه بصورت مجازی خواهند بود،‌ در عصر مجازی بیشتر امور بشر بصورت غیر فیزیکی قابل انجام است.
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات  استان همدان  خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات موجود برای رسیدن به عصر مجازی، مشکل روانی بشر است که در مقابل تغییر، عموماً واکنش منفی نشان می‌دهد. این واکنش، همین حالا هم مشکلاتی را در جهان بوجود آورده است و مربوط به یک کشور خاص هم نیست. مثلاً در کشور امریکا، فناوری بسیار جلوتر از سواد عمومی جامعه به جلو می‌رود، یعنی مردم آمریکا با وجودی که ابزارهای مناسبی در اختیار دارند، از آنها استفاده مناسب نمی‌کنند.  این در حالی است که 90 درصد مردم آمریکا امکان دسترسی به شبکه‌های با پهنای باند زیاد را دارند اما ‌آنها برنامه آموزشهای عمومی در معرفی این تکنولوژیهای موجود را ندارند ومشخص می‌شود که آموزش و ایجاد فرهنگ یکی از مسائل مهم در توسعه فناوری اطلاعات می‌باشد که باید مشکلات مرتبط با آن شناخته و حل شود.
حسن پور در پایان اظهار امیدواری کرد: هم استانیهای عزیز و بویژه  همکاران  روابط عمومی های استان و اصحاب رسانه و صدا وسیما در اطلاع رسانی  توسعه فرهنگ  استفاده از فناوریهای جدید به آحاد مردم فهیم استان ، مجموعه مخابرات رایاری دهند.
در ادامه جلسه اعضا به بحث و اظهار نظر درباره چگونگی برگزاری هرچه بهتر همایش پرداختند و تصمیماتی اتخاذ شد.
@pr_ostandari_hamedan
 
 


9904925 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net