هشدار مخابرات منطقه همدان به شهروندان :     
تاریخ اعتبار: -    شماره آگهی:

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه همدان ضمن هشدار به عموم مردم استان اعلام کرد : مخابرات همدان تحت هیچ عنوانی جهت فروش سیم کارت وخدمات تلفن ثابت و اینترنت با شهروندان تماس تلفنی برقرار نمی کند . و هم استانی های عزیز فریب تماسهای تلفنی مشکوک جهت ارائه خدمات تلفن ثابت ، تلفن همراه و اینترنت را نخورده و از دادن اطلاعات شخصی و یا آدرس خودداری نمایند

حسن پور اعلام کرد : اخیراً مشاهده شده، افرادی در تماس با مشترکین تلفن ثابت و همراه اول ، ایشان را بدلیل خوش حسابی ، برنده خدمات مختلف مخابراتی از جمله نصف قیمت بودن هزینه مکالمه , اینترنت رایگان ، سیم کارت , ارتباط نصف قیمت بین الملل و .... اعلام مینمایند .

در حالی که مخابرات منطقه همدان جهت اعلام خدمات و برندگان جشنواره های خود از کانالهای اطلاع رسانی معتبر خود مانند سایت www.tch.ir و دفاتر فروش رسمی استفاده نموده و تماس تلفنی با مشترکین گرفته نمی شود .

حسن پور دراین اطلاعیه تأکید کرد: فروشندگان مذکور رابطه ای با همراه اول و یا مخابرات منطقه همدان نداشته و مشترکین نباید به اعتبار مخابرات و همراه اول، به آنها اعتماد کنند.

وی همچنین تصریح کرد ، مشترکین برای اطلاع از برندگان طرحهای تشویقی همراه اول و خرید سیمکارت می توانند از طریق فروشگاه های زنجیره ای همراه اول ، دفاتر خدمات مشترکین و پورتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir ، اقدام به خرید سیم کارت با قیمت مصوب کنند.

گفتنی است این تماس گیرندگان با ذکر نام و آدرس شرکت مخابرات از اعتبار و اعتماد مردم به این شرکت سواستفاده می نمایند و ضروری است هم استانیهای عزیز با هوشیاری بیشتری عمل نموده ، از دادن اطلاعات شخصی یا آدرس و نیز خرید این محصولات خودداری فرمایند10076293 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net