پیام نوروزی مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس نظری پویا  تاریخ: 28/12/1389
یکی از رازهای وجودی انسان این است که خود او نمی داند تا چه اندازه توانمندی و زمینه برای تلاش و کوشش مضاعف دارد و در شرایط عادی از آن غافل است.افراد تنها درصد پایینی از توان خود را به کار می گیرند و فکر می کنند بیشتر از این توان ندارند و این در حالی است که اگر با تدبیر و دوراندیشی و عزم بالا و توکل به خدا اقدام نمایند تلاش آنها چندین برابر خواهد شد


         یا مقلب القوب والابصار           یامدبر اللیل و النهار

         یامحول الحول والاحوال             حول حالنا الی احسن الحال

            

همکاران عزیز و ارجمند شرکت مخابرات استان همدان:

سلام علیکم

سالی که گذشت به تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاری گردید و همکاران پرتلاش این شرکت در همه عرصه ها با گام های استوار و با همت بلند و با کار بیشتر و متراکم تر راه های نرفته را پیمودند و به هدف بزرگ خود نزدیک شدند.

از ظرفیتهای عظیمی که در شرکت مخابرات استان و در کارکنان پرتلاش این شرکت نهفته است چنین می توان نتیجه گرفت که باید تلاشها را بیشتر از آنچه در سال قبل انجام دادیم ادامه دهیم.

 یکی از رازهای وجودی انسان این است که خود او نمی داند تا چه اندازه توانمندی و زمینه برای تلاش و کوشش مضاعف دارد و در شرایط عادی از آن غافل است.افراد تنها درصد پایینی از توان خود را به کار می گیرند و فکر می کنند بیشتر از این توان ندارند و این در حالی است که اگر با تدبیر و دوراندیشی و عزم بالا و توکل به خدا اقدام نمایند تلاش آنها چندین برابر خواهد شد..

درتعالیم نبوی بربلندهمتی،جدیت در کار و پرهیز از سستی و تنبلی تأکید فراوان شده و رمز موفقیت در کارها به شمار آمده است اگر فردی دارای همت بلند باشد میتواندواردکارهای بزرگ شده و با راه اندازی فعالیتهای جدید در زندگی خود گشایشی ایجادکرده و به حال جامعه نیز سودمند باشد.

امید است در سال جدید با روحیه ای بالا و انگیزه ای بیشتر بتوانیم خدمت به مردم شریف استان را روز به روز افزایش داده وسرلوحه کارخودقرار دهیم.موفق و موید و پیروز باشید


10013379 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net