مدیرعامل مخابرات ایران : با حذف محدودیت ها دست ما برای خدمت رسانی بازتر شده است  تاریخ: 6/7/1390
شیراز- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:باواگذاری شرکت مخابرات به بخش خصوصی وحذف محدودیت های دولتی، دست ما برای خدمت رسانی به مردم و اجرای برنامه های توسعه بازتر شده است. مهندس صابر فیضی، یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر عامل مخابرات استان فارس افزود: سیاست کلی ما در شرکت مخابرات هماهنگی با برنامه های نظام و اجرای برنامه های توسعه و جلب رضایت مشتریان است. وی اظهار داشت : در سال جهاد اقتصادی پرداختن به فعالیت های جهادی و اجرای برنامه های توسعه را به عنوان یک ضرورت دنبال می کنیم


به گزارش خبرنگار ایرنا،مهندس صابر فیضی، یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر عامل مخابرات استان فارس افزود: سیاست کلی ما در شرکت مخابرات هماهنگی با برنامه های نظام و اجرای برنامه های توسعه و جلب رضایت مشتریان است.
وی اظهار داشت : در سال جهاد اقتصادی پرداختن به فعالیت های جهادی و اجرای برنامه های توسعه را به عنوان یک ضرورت دنبال می کنیم.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد : صرفه جویی در هزینه های دولت و اجرای طرح های ارتباطی و مخابراتی با هزینه کمتر نیز از رویکردهای شرکت مخابرات است.
در این مراسم از خدمات مهندس چنگیز امیری مدیر عامل پیشین مخابرات فارس قدردانی و مهندس عبدالعظیم قنبریان به عنوان مدیر عامل جدید مخابرات فارس معرفی شد.
مشاور امام جمعه شیراز هم در این مراسم گفت: مدیرن باید در دوران خدمت طوری رفتار کنند که اولیای دین رفتار می کردند و مردم از انس با آنان لذت ببرند.
حجت الاسلام محی الدین طاهری افزود: اگر خط اتصال معنوی بین مدیران و اولیای دین محکم شود قطعا سختی های کار مدیریت نیز آسان می شود و البته مهم این است که شما در شرایط سخت بتوانید آثار ماندگار از خود بر جا بگذارید و به مردم خدمت کنید و در دل مردم هم جایی داشته باشید.
مشاور امام جمعه شیراز ادامه داد : از جمله مواردی که در کشورمان با جرات انجام شده خصوصی سازی مخابرات است و این نوع خصوصی سازی قطعا شتاب بخش توسعه است


10013437 :آمار بازدید

همدان میدان آرامگاه بوعلی سینا ساختمان مخابرات منطقه  همدان
دورنگار :08138271941
powered by : noujan.net